Kariéra

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici
Specialista na aplikace fólií - polepy automobilů
POŽADUJEME:

  • NUTNÁ PRAXE s aplikací polepů automobilů!!!
  • manuální zručnost a pracovitost
  • zkušenost z oboru (kašírování grafik, řezání papíru, separaci řezané grafiky)
  • týmového ducha
  • samostatnost a logické uvažování
  • časovou flexibilitu (ochota pracovat i přesčas)
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • ochota pracovat i ve stižených pracovních podmínkách při montážích
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výškové práce výhodou ne podmínkou
NÁPLŇ PRÁCE:

  • polepy různých materiálů
  • řezání papíru
  • separace tisků
  • polepy automobilů a výloh
  • interní a externí montáže
  • instalace reklamních ploch
  • DÁLE : práce s frézou, řezačkou papíru, laminátorem, formátovací pilou a řezacím nožem...
NABÍZÍME:

  • profesionální zaškolení a získání dalších zkušeností v oblasti reklamy a digitálního tisku
  • fixní odměna + osobní ohodnocení
  • stravenky
  • pracoviště v blízkosti centra Brna
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a vlastního rozvoje
  • MOŽNÝ NÁSTUP IHNED
Máte-li zájem o tuto pozici, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis
s fotografií vč.motivačního dopisu na e-mailovou adresu: [javascript protected email address].

Pro umožnění výběrového řízení na výše uvedené pracovní pozice bude společnost CAT CUT s.r.o., IČO: 27670210, Kanice 191, okres Brno-venkov jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně po dobu 6.měsíců od zaslání životopisu. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: