Kariéra

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici
Dělník ve výrobě
POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • šikovné ruce
  • samostatnost
  • pečlivost
  • logické uvažování
  • proaktivní přístup
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B
NÁPLŇ PRÁCE:

  • polepy automobilů a výloh
  • dokončovací práce ve výrobě
  • ořezy materiálů
  • polepy různých materiálů
  • separace tisků
  • instalace reklamních ploch
  • budete pracovat i s frézou, řezačkou, laminátorem, formátovací pilou a řezacím nožem
NABÍZÍME:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • práce v centru Brna
  • výborné platové ohodnocení
  • stravenky
  • placené přesčasové hodiny
  • mimořádné prémie, odměny
  • nástup možný ihned nebo dle dohody!!!

Spolupracujeme také s pracovním portálem Jooble, více informací najdete na https://cz.jooble.org/.

Projektový manažer
POŽADUJEME:

  • umění prezentovat, přesvědčovat a komunikovat
  • schopnost stanovovat priority, řešit alternativy a umět si je obhájit
  • zkušenost s projektovým řízením!!
  • logické myšlení a představivost
  • cit pro tah na branku
  • aktivní přístup k řešení úkolů

  • řízení a zodpovědnost za svěřené projekty
  • sledování a dodržování termínových plánů
  • evidence otevřených bodů
  • získávání technických podkladů
  • spolupráce s výrobním technikem
  • prezentace a reporty stavu projektu včetně výsledků
  • vedení týmu lidí
  • dodržování kvality dat
  • spoluutváření technických konceptů
NABÍZÍME:

  • skvělý kolektiv
  • výborné finanční ohodnocení
  • stravenky
  • firemní akce
  • pracoviště v blízkosti centra Brna
  • vzdělávací kurzy, školení
  • nástup možný ihned
Specialista na polepy automobilů
POŽADUJEME:

  • NUTNÁ PRAXE S APLIKACÍ POLEPŮ!!!!
  • zkušenosti z kašírováním grafik, řezáním papíru, separací řezané grafiky
  • pečlivost a přesnost, cit pro detaily
  • samostatnost a logické myšlení
  • časovou flexibilitu
  • ochota pracovat ve výškách při instalacích

  • částečné i celoplošné polepy automobilů a výloh
  • polepy řezanou fólií
  • polepy různých materiálů a tvarů
  • interní a externí montáže
  • řezání tiskovin
  • také budete pracovat s frézou, laminátorem, formátovací pilou a řezacím nožem
NABÍZÍME:

  • výborné finanční ohodnocení a bonusy
  • stravenky
  • profesionální zaškolení
  • obrovské zkušenosti v oblasti reklamy a digitálního tisku
  • skvělý kolektiv a zázemí společnosti
  • možnost seberealizace a vlastního rozvoje
  • Nástup možný ihned!!!
Máte-li zájem o tuto pozici, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis
s fotografií vč.motivačního dopisu na e-mailovou adresu: [javascript protected email address].

Pro umožnění výběrového řízení na výše uvedené pracovní pozice bude společnost CAT CUT s.r.o., IČO: 27670210, Kanice 191, okres Brno-venkov jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně po dobu 6.měsíců od zaslání životopisu. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: