Technologie

Disponujeme širokou škálou moderních tiskových technologií. Díky tomu můžeme klientovi nabídnout optimální řešení jeho specifických potřeb a vyrobit mu reklamu podle nejmodernějších trendů.

Produkty ukázka

UV tisk

reference

Digitální tisk vysoké rychlosti při téměř fotorealistické kvalitě tisku. Technologie pracuje na principu vytvrzování inkoustu UV světlem. Díky tomu je možné ihned pro vytištění dále zpracovávat bez technologické pauzy.

Reference

Solventní tisk

reference

Slouží především pro produkční tiskoviny s vysokou životností inkoustů, při zachování nízkých nákladů pro výrobu. Technologie pracuje na principu ředidla. Po vytištění je nutné vyvanutí inkoustů před dalším zpracování.

Reference

Fotorealistický solventní tisk

reference

Vysoce kvalitní tisk za použití ředidlových (solventních) inkoustů. Technologie pokrývá materiál vyšším množství barvy, díky čemu zachovává barevnou věrnost reprodukce. Pro další zpracování je nutné dodržet technologickou pauzu a následně tisk laminovat, aby byl mechanicky odolný. Po zalaminování dosahuje vysoké životnosti.

Reference

Řezaná grafika

reference

Řežeme na plotteru SUMMA SIGN T 1400 PRO s optikou umožňující tvarový ořez samolepek s jakoukoliv technologií tisku. Šíře řezání fólií až do 1,3 m.

Reference

CNC fréza

reference

Řezací stroj - Kongsberg XN. Jde o finišovací zařízení k řezání jak deskových tak rolových materiálů o maximálním rozměru až 2x3 m. Technologie řeže materiál do různých tvarů dle ořezové cesty.

Reference

Laminace

reference

Pro zvýšení životnosti materiálu je nutná laminace. Ta zvyšuje nejen mechanickou odolnost, ale také odolnost vůči UV záření. K laminaci využíváme laminátor NESCHEN COLDLAM. Stroj pracuje na bázi studené laminace. Umožňuje jak polepování, tak zároveň podlepování – tedy oboustranou laminaci. Lze také použít pro kašírování desek.

Reference

Latexový tisk

reference

Ekologický tisk s vodou ředitelnými inkousty umožňuje následné zpracování bez vyvanutí. Inkousty nezapáchají. Umožňuje tedy výrobu všech produktů a reklamních nosičů, které znáte u jiných tiskových technologií, avšak s přidanou hodnotou ohleduplnosti k přírodě. Latexovou technologii tiskneme na novém zařízení HP Latex 1500 (šíře 320 cm).

Reference