Kariéra

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici
Produkční zakázkové výroby
POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ, VŠ vzdělání
  • praxi na podobné pozici
  • dobré organizační schopnosti - zvládnout více věcí najednou
  • vstřícnost, příjemné a reprezentativní vystupování
  • logické a konstruktivní uvažování
  • přesnost, pečlivost a spolehlivost
  • znalost práce na PC (Excel, Outlook, Internet, Word)
  • znalost grafických programů - výhodou
  • schopnost pracovat pod tlakem a v týmu
NÁPLŇ PRÁCE:

  • nacenění a zadání zakázek do výroby, kontrola jejich průběhu
  • komunikace s klienty a pomoc při řešení jejich potřeb
  • konzultace technologických řešení
  • zodpovědnost za správný přenos informací mezi zákazníkem, výrobou a naopak
  • proaktivnost v budování vztahů s přidělenými klienty
  • řešení obchodních případů ve spolupráci s Obchodním oddělením
NABÍZÍME:

  • odborné zaškolení a získání zkušeností v oblasti reklamy a digitálního tisku
  • odměnu odpovídající pracovnímu nasazení a přínosu
  • možnost osobního a profesního rozvoje, prostor pro seberealizaci
  • přátelský tým na úseku i ve firmě
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • nástup dle domluvy
Máte-li zájem o tuto pozici, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis
na e-mailovou adresu: [javascript protected email address].

Pro umožnění výběrového řízení na výše uvedené pracovní pozice bude společnost CAT CUT s.r.o., IČO: 27670210, Kanice 191, okres Brno-venkov jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně po dobu 3.měsíců od zaslání životopisu. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: