Kariéra

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici
PRODUKČNÍ zakázkové výroby
POŽADUJEME:

  • Ukončené SŠ, VŠ vzdělání
  • Dobré organizační schopnosti – Time management
  • Jste vstřícní, příjemní a máte reprezentativní vystupování
  • Uvažujete logicky a konstruktivně
  • Nechybí Vám přesnost, pečlivost a spolehlivost
  • Dobře zvládáte práci s telefonem a PC (MS Office, SAP – výhodou)
  • Znalost grafických programů – výhodou!!
  • Týmového hráče, který se nevzdává, když narazí na překážku

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Nacenit a zadat do výroby zakázky a kontrolovat jejich průběh
  • Komunikovat s klienty a pomáhat jim nalézt optimální řešení jejich potřeb
  • Konzultovat technologická řešení
  • Zodpovídat za správné předání informací mezi zákazníkem, výrobou a naopak
  • Proaktivně budovat vztahy s přidělenými klienty
  • Řešit obchodní případy ve spolupráci s Obchodním oddělením
  • Společně s výrobou plánovat instalace vyrobených zakázek pro klienty
NABÍZÍME:

  • Odborné zaškolení a získání zkušeností v oblasti reklamy a digitálního tisku
  • Možnost osobního a profesního rozvoje, prostor pro seberealizaci
  • Dobré platové podmínky, různé firemní benefity
  • Nástup dle domluvy, možný ihned
Máte-li zájem o tuto pozici, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis
na e-mailovou adresu: [javascript protected email address].

Pro umožnění výběrového řízení na výše uvedené pracovní pozice bude společnost CAT CUT s.r.o., IČO: 27670210, Kanice 191, okres Brno-venkov jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně po dobu 3.měsíců od zaslání životopisu. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: