Kariéra

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici
PRACOVNÍK MONTÁŽE
POŽADUJEME:

Nutná praxe v oblasti SIGNMAKING, především lepení samolepících fólií, práce s nimi

  • manuální zručnost a samostatnost, flexibilitu
  • ideálně zkušenosti z oboru (kašírování grafik, řezání papíru, separaci řezané grafiky)
  • ochotu pracovat i ve ztížených podmínkách při montážích
  • řidičský průkaz skupiny B – nutné!
  • výškové práce výhodou ne podmínkou
NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce na dílně: polepy různých materiálů, řezání papírů, separace tisků, dokončovací činnosti, balení zakázek
  • výjezdy spojené s instalacemi reklamních ploch
  • polepy automobilů, výloh
  • DÁLE: práce s frézou, řezačkou papíru, laminátorem, formátovací pilou a řezacím nožem...
NABÍZÍME:

  • profesionální zaškolení
  • pracovní oblečení a jiné benefity
  • zázemí stabilní rodinné společnosti – již 26 let na trhu
  • možnost seberealizace a vlastního rozvoje
Pracovník montáže / Lepič
POŽADUJEME:

Nutná praxe se specializací na celoplošné polepy automobilů !

  • manuální zručnost a pracovitost
  • zkušenost z oboru (kašírování grafik, řezání papíru, separaci řezané grafiky)
  • zkušenost s aplikací polepu automobilů, výloh
  • samostatnost, časovou flexibilitu (ochota pracovat i přesčas), aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • ochota pracovat i ve ztížených pracovních podmínkách při montážích
  • řidičský průkaz skupiny B - nutné!

  • polepy různých materiálů
  • řezání papíru
  • separace tisků
  • polepy automobilů, výloh atd.
  • instalace reklamních ploch
  • DÁLE: práce s frézou, řezačkou papíru, laminátorem, formátování pilou a řezacím nožem...
NABÍZÍME:

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Máte-li zájem o tuto pozici, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis
na e-mailovou adresu: [javascript protected email address].

Pro umožnění výběrového řízení na výše uvedené pracovní pozice bude společnost CAT CUT s.r.o., IČO: 27670210, Kanice 191, okres Brno-venkov jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně po dobu 3.měsíců od zaslání životopisu. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: