Novinky

Ustájili jsme u nás další tiskařský zázrak. Originální Teleios Hexa od firmy d.gen je digitální textilní tiskárna, se kterou bychom dokázali vytisknout i samotnou duhu. Jak totiž starořecký název napovídá, tiskárna má ve svém arzenálu hned 6 základních barev. To ale není to jediné, v čem Teleios Hexa vyniká.


Přečtěte si více zde >>>

Jde o vysokorychlostní tiskárnu na papír. Tento produkční systém je opatřen nejnovějšími tiskovými hlavami RICOH GEN5, které zaručují rozlišení tisku až 2.400 dpi s velikostí kapičky 7 pikolitrů a rychlost tisku až přes 100 m2/hod. Toto rozlišení je naprosto dostačující i do interiéru pro pohledové vzdálenosti od 30 cm. Rychlost tisku spolu s nízkými náklady na tisk zaručuje ceny konkurující ofsetovým tiskárnám.


Pigmentový inkoust je vhodný pro všechny typy papírových materiálů a má vysokou odolnost v exteriéru, jak vůči vodě, tak i vůči oděru, což ho předurčuje i pro tisk billboardových plakátů. Tato zdravotně a ekologicky nezávadná technologie tiskne bez zápachu a splňuje požadavky na udržitelnou komunikaci bez škodlivé zátěže životního prostředí.


Více si přečtěte zde >>>


 

je jednojehlový průmyslový šicí stroj s integrovaným servopohonem a plnou automatizací.


Tento model je navržen pro práci se středními a těžkými látkami, obšít tedy může kedr na látky nebo vlajkovinu. Hladké nastavení délky stehu v krocích po 0,25 mm umožňuje flexibilní přizpůsobení požadovaného vzhledu stehu pro různé výrobky. Maximální délka stehu je 5,5 mm s maximální rychlostí 3500 ot/min, vždy s kvalitními a přesnými stehy.


Kromě automatických funkcí je stroj vybaven zabudovaným LED osvětlením, má schopnost polohování jehel a automatické zachycení nitě.

jsou hliníkové rámy, ve kterých je vypnuta potištěná textilie. Rámy nabízíme v tloušťkách 30, 55 a 96 mm (u tloušťky 96 mm nabízíme také rám oboustranný). Díky efektivnímu prosvětlení LED systémy s minimální spotřebou energie působí rámy navíc jako designový doplněk v komerčních, ale také bytových prostorech. Světelné textilní rámy Vám příjemně prosvětlí i tmavší prostory, kam se nedostane přirozené denní světlo.


Pro tisk látek používáme převážně latexovou technologii.

Náš strojový park jsme rozšířili o další novou tiskárnu - HP Latex 1500 - v šíři 3,2 m. Stroj HP Latex 1500 je tiskárna kombinující to nejlepší ze solventní a waterbased technologie. Přináší vysokou kvalitu tisku (rozlišení 1200 dpi), konfigurace CMYK+lc+lm pro perfektní podání barev, nezapáchající a zdravotně nezávadné výstupy (vodou ředitelné inkousty). Výtisky jsou kompletně suché ihned po dotištění a je tedy možné je okamžitě použít nebo dále zpracovávat. Díky nové generaci inkoustů a použitému HP Latex Optimizeru je odolnost srovnatelná se solventní technologií a má výbornou exteriérovou životnost bez použití laminace.

Rozšířili jsme náš strojový park o novou tiskárnu EPSON SC-S80610. Tiskárna používá dvě tiskové hlavy Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace s kapkou 4.2 pl a inkousty Epson UltraChrome GS3 s novým složením. To je zárukou vynikajících výsledků se špičkovými barvami a ostrostí tisku. SC-S80610 může produkovat širokou škálu vysoce přesných barev – nyní až 98,2 % PANTONE Solid Coated Colors1 podle systému PANTONE MATCHING SYSTEM® na základě hodnocení a certifikace společnosti Pantone. Bezkonkurenčně nejlepší podání barev díky 10 barevné konfiguraci, obsahující i červený, oranžový, bílý a metalický inkoust.

Loňský rok byl pro nás rokem plný inovací. Rozšířili jsme náš strojový park o nové stroje HP Latex 1500, EPSON SC-S80610 a také vyměnili starý laminátor za nový. Jde o zařízení jednoho z předních výrobců, KALA ARKANE 1650D. ARKANE 1650D je laminátor s horním vyhřívaným válcem až do 140°C, v šířce 1,65 m. Ideální pro laminování UV tisků měkkých nebo tuhých médií, aplikace vyžadující důležitou úroveň tlaku.