Blog

Expert na potisk bavlny 


Teleios je nejoblíbenější tiskárnou pro soft signage, tedy grafický potisk měkkých materiálů. Jeho doménou je potisk bavlny, ale bez problémů si poradí i s tenkými polyesterovými tkaninami, které se často využívají pro reklamní účely. 


Zatímco značka  d.gen sbírá zkušenosti na trhu už 20 let, tiskárna Teleios Hexa je žhavou novinkou, která nám otevírá dveře k velmi kvalitnímu tisku, pro který jsme dosud museli využívat latexový stroj, případně se obracet na partnery vlastnící technologii pro sublimační tisk. 


 

1 – Rychlejší plnění klientových přání 


Papyrus G5 je vysokorychlostní tiskárna s tiskovou šíří téměř 2 metry, která dokáže tisknout rychlostí  až 100 m2/hod. Za hodinu tak zvládneme vytisknout až 8 billboardů v nižší kvalitě tisku a až 100 A1 formátů ve vysoké kvalitě tisku. Pravda, ve svém arzenálu jsme měli podobně rychlé stroje už dříve, tisk na nich byl ale o poznání dražší, v případě solventního tisku pak s nižší kvalitou. 


Kromě samotné rychlosti tisku je svižnější i příprava na něj, takže jsme schopni nižší i vyšší počty připravit a vytisknout do druhého dne. To je například u ofsetového tisku jen těžko dosažitelné. 

je jednojehlový průmyslový šicí stroj s integrovaným servopohonem a plnou automatizací.


Tento model je navržen pro práci se středními a těžkými látkami, obšít tedy může kedr na látky nebo vlajkovinu. Hladké nastavení délky stehu v krocích po 0,25 mm umožňuje flexibilní přizpůsobení požadovaného vzhledu stehu pro různé výrobky. Maximální délka stehu je 5,5 mm s maximální rychlostí 3500 ot/min, vždy s kvalitními a přesnými stehy.


Kromě automatických funkcí je stroj vybaven zabudovaným LED osvětlením, má schopnost polohování jehel a automatické zachycení nitě.

jsou hliníkové rámy, ve kterých je vypnuta potištěná textilie. Rámy nabízíme v tloušťkách 30, 55 a 96 mm (u tloušťky 96 mm nabízíme také rám oboustranný). Díky efektivnímu prosvětlení LED systémy s minimální spotřebou energie působí rámy navíc jako designový doplněk v komerčních, ale také bytových prostorech. Světelné textilní rámy Vám příjemně prosvětlí i tmavší prostory, kam se nedostane přirozené denní světlo.


Pro tisk látek používáme převážně latexovou technologii.

Náš strojový park jsme rozšířili o další novou tiskárnu - HP Latex 1500 - v šíři 3,2 m. Stroj HP Latex 1500 je tiskárna kombinující to nejlepší ze solventní a waterbased technologie. Přináší vysokou kvalitu tisku (rozlišení 1200 dpi), konfigurace CMYK+lc+lm pro perfektní podání barev, nezapáchající a zdravotně nezávadné výstupy (vodou ředitelné inkousty). Výtisky jsou kompletně suché ihned po dotištění a je tedy možné je okamžitě použít nebo dále zpracovávat. Díky nové generaci inkoustů a použitému HP Latex Optimizeru je odolnost srovnatelná se solventní technologií a má výbornou exteriérovou životnost bez použití laminace.

Rozšířili jsme náš strojový park o novou tiskárnu EPSON SC-S80610. Tiskárna používá dvě tiskové hlavy Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace s kapkou 4.2 pl a inkousty Epson UltraChrome GS3 s novým složením. To je zárukou vynikajících výsledků se špičkovými barvami a ostrostí tisku. SC-S80610 může produkovat širokou škálu vysoce přesných barev – nyní až 98,2 % PANTONE Solid Coated Colors1 podle systému PANTONE MATCHING SYSTEM® na základě hodnocení a certifikace společnosti Pantone. Bezkonkurenčně nejlepší podání barev díky 10 barevné konfiguraci, obsahující i červený, oranžový, bílý a metalický inkoust.